..::KUCYKOWNIA::.. Sieć serwerów Counter-Strike CS-Kucykowo

Uwaga! FORUM SERWERA ZOSTAJE PRZENIESIONE TUTAJ!

Zapraszamy do rejestracji!


#1 2012-08-19 15:10:25

 BoSs^SlientHill

Junior Admin

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Poznajmy się lepiej!

Witam,

Jestem Sebastian Kozak i mam 16 lat. Mam dziewczyne, Ole (K.C. Olciu ) i rodzeństwo.
Najstarszy jest Mariusz ma 32 lata.
Potem moja siostra, Natalia (ma 26 lat)
No i ja.
I na koniec mój brat, Eryk (12 lat)
Interesuję się parkourem, jazdą na deskorolce no i oczywiście gry komputerowe :DDD
Moim najbardziej preferowanym stylem muzycznym jest Rap <33
Zdarza mi się być wulgarnym i agresywnym (Najczęściej gdy widze gimbów wybijających szyby,jarających).
Mój tata umarł gdy miałem 5 lat
Chyba tylko tyle mogę napisać

Pozdrawiam, Se[b]i (Na forum: Macabra)



Ej na pohybel wszystkim
Bo jutro z tego nie będzie już nic (nic)
Jutro z tego nie będzie już nic (nic)
Stoję sam na sam z życiem i muszę coś zniszczyć
Ej na pohybel wszystkim
Bo jutro z tego nie będzie już nic (nic)
Jutro z tego nie będzie już nic (nic)
Przegrajmy wszystko i przestańmy istnieć

Offline

 

#2 2012-08-26 22:16:29

 FirstChoice

Admin PonyExpMod

Skąd: Dolnośląskie
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 89
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej!

O dobra to może ja teraz.

Mam na imię Jakub, Kuba czy jak tam kto woli mam 17 lat, w porównaniu do ciebie nie mam dziewczyny ( single forever).

Interesuje się Informatyką, chodzę do Technikum na ten właśnie kierunek. Na co dzień bawię się takimi programami jak Photoshop, czy FrontPage 2003. Bronym jestem od niedawna bo od początku tego roku ( coś koło stycznia, lutego) moim the best pony jest Octavia. Bronym zostałem ponieważ moja siostra pokazała mi film nasz polski kucyk, w którym animacja bardzo mi się spodobała a reszta ( czyli 52 odcinki) już poszła z czasem.

Mam własnego oc, który nazywa się First Choice ( po moim nicku )

Aha nick FirstChoice wział się ... a to dłuższa historia:

Ok 5 lat temu pierwszy raz zagrałem symulatora lotu. Od tamtej pory latam sobie codziennie ( Flightgear 1.9.1). Tak sobie grałem aż się wszystkiego nauczyłem. Na forum symulatora przeczytałem że jak chcemy latać perfekcyjnie to musimy sobie wybrać jeden samolot w którym będziemy się specjalizować. Ja od razu chciałem jakiś duży to wybrałem Boeinga KC-135E. Niestety nie ogarniałem wszystkich instrumentów i komend jakie on posiadał. Ostatecznie przesiadłem się na Boeinga 787-8 First Choice, i jakoś mi się zpodobała ta nazwa i do dziś mam nick właśnie z tamtąd. Jak ktoś chce zobaczyć jak ów maszyna wygląda polecam google grafika.

Tyle odemnie


PS Macabra ja też bez ojca, ale ja jak miałem 2 lata ( czy 1.5? nie wiem musiałbym sprawdzić).

Ostatnio edytowany przez FirstChoice (2012-08-26 22:17:27)


http://i48.tinypic.com/2wf33ip.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
urodziny dla dzieci bytom HotĂŠis Poreč materace janpol Pierścionki z brylantami